Візит на фабрику Velux в Угорщині.

15.06.2016 наша компанія була запрошена відвідати один із заводів по виготовленню дахових вікон Velux.  Разом із працівниками компанії "Велюкс-Україна" була організована екскурсія  по заводу, який знаходиться в Угорщині біля кордону з Австрією. 

 Завод дуже великих розмірів, поділений на окремі корпуси, оскільки тут  виготовляють  і склопакети, і дерев’яні, і алюміієві частини вікна. Незважаючи на те , що майже всі процеси виробництва автоматизовані, на заводі працює біля тисячі працівників. Нам надали можливість оглянути всі етапи виготовлення деревянних деталей, - їх складний процес шліфування, лакування, фарбування. Дерев’яні частини складаються з трьох порід дерев, склеяних між собою, які попередньо детально оглядаються , щоб уникнути недоліків чи браків. Всі процеси виробництва відбуваються на найсучаснішому обладнанні. 

 Особливо були вражені від побаченого процесу виробництва склопакетів для вікон. Velux самостійно проводить гартування скла, виготовляє скло "триплекс" та самочистне скло, напилюючи срібло на поверхню. Скло на виробництво привозять шести метровими плитами, а обробку, порізку, склеювання склопакетів і накачування їх газом проводять самостійно.

  Також на заводі виробляють всі алюмінієві частини, які використовуються в комірах вікон. Алюміній, мідь, титан-цинк привозять на виробницво в рулонах і  всі процеси виготовлення з сировини готових деталей проходить на заводі.

   В новому поколінні вікон Velux появилось вологостійке вікно, виговлене з ПВХ профілю і ми мали можливість оглянути процес виробництва такого вікна. На заводі самостійно проводять процеси порізки, утеплення, армування та спаювання профілю ПВХ. 

   Всі етапи виробництва вікон і навіть упаковки компанія проводить у себе на заводі , що дозволяє самостійно досягати високої якості і постійно контролювати її. 

   Не обійшлось і без розважальної частини, компанія Velux організувала екскурсію по Відні (Австрія) та Будапешті (Угорщина). Саме ці два міста вважають найкрасивішими у Європі і ми мали змогу у цьому переконатись. 

   Дякуєм Velux !