Керамічна черепиця в Івано-Франківську

Керамічна черепиця в Івано-Франківську продовжує залишатися одним з найбільш популярних і поширених представників натуральної черепиці від компанії Ронако, незважаючи на багатовікову історію самого матеріалу. Технологія виробництва керамічної черепиці складається з декількох простих етапів.В ході першого - глиняній заготівлі надається задана форма та її сушіння. Другий етап включає нанесення захисного покриття і обпалення заготовки в печі при високій температурі. Незалежно від компанії-виробника за умови, що процес виготовлення черепиці повністю відповідає єдиній технології, термін її експлуатації без подальшого ремонту складає більше ста років. Причому протягом усього зазначеного періоду кожен елемент зберігає свої початкові декоративні властивості.

Різновиди керамічної черепиці в Івано-Франківську та ціни

Якість керамічної черепиці залежить від багатьох факторів. Найперше це водопоглинання глини, з якої виробляють черепицю і  чим менший цей показник, тим більша буде морозостійкість черепиці.

Часто завод по виробництву керамічної черепиці будують на території, де знайдено запаси глини на 30-50 років, але є заводи,  які підвозять глину транспортом на свою тереторію. Тому, собівартість натуральної черепиці, виготовленої на заводі з глиняними родовищамииходить нижча,  а якість краща.

Велике значення має також обладнання,  на якому виготовляють черепицю, адже саме від нього залежить кількість виготовлених черепиць за  добу та кількість годин випалу черепиці у печі.

Покриття черепиці ділиться на три види:

  • натуральне - це обпал черепиці в печі при температурі більше 1000 градусів, без  будь якого додаткового покриття на поверхні;
  • ангоб - це обпал черепиці в печі з нанесенною на поверхню заготовки-суміші, яка складається  з порошкоподібної глини і різних підібраних мінеральних речовин, що при випаленні надають відповідний колір чи відтінок;
  • глазур- нанесена на поверхню заготовки спеціальна маса, що складається з оксидів металів, які плавлячись при високих температурах  утворюють склоподібний шар на поверхні черепиці. 

Виключно натуральними компонентами можна отримати на поверхну черепиці такі кольори як: яскраво зелений, фіолетовий, блакитний, фісташковий, темно синій та інші.

Заводи, на яких виготовляють черепицю бувають як маленькі сімейні, так і великі , які об’єднані в концерни.

Із цінами на керамічну металочерепицю ви можете ознайомитися тут. Ми пропонуємо тільки найкращі ціни на якісну продукцію.

Провідні виробники світу керамічної черепиці в Івано-Франківську

 Багато європейських компаній,  які ми представляєм в Україні виготовляють керамічну черепицю понад 200 років, мають великий досвід та надають письмову гарантію на продукцію 50 років.