Мансардні вікна в Івано-Франківську

Сучасні тенденції дизайну приватних будинків направлені на мінімізацію кількості непрактичних приміщень, що яскраво відбивається у використанні дахових (мансардних) приміщень як стильних житлових елементів. У таких мансардних приміщеннях велику роль в оформленні відіграють вікна, монтовані в площині покрівлі та забезпечують належний рівень освітлення та вентиляції. У деяких випадках мансардні вікна навіть більш ефективно пропускають світло і повітря, так як встановлюються під нахилом. Але важливо дотримуватися рекомендованих пропорцій — площа заскління мансардних вікон повинна бути не менше 10% від загальної площі приміщення для оптимального освітлення. Згідно сучасним технологіям, мансардні вікна виробляються тільки з дерева. Це пояснюється підвищеними вимогами до теплових розширень, оскільки даний елемент у літній період сильно нагрівається і схильний до деформації. У ванних кімнатах встановлюються спеціальні дерев'яні мансардні вікна з поліуретановим покриттям. Виробники мансардних вікон, котрі Ви можете придбати в магазині Ронако, також пропонують широкий асортимент аксесуарів: шторки, жалюзі, ролети, москітні сітки, маркізети та інше.

Дахові мансардні вікна у сучасному будівництві Івано-Франківська

Дахові мансардні вікна – це оптимальне рішення для сучасного будівництва в Івано-Франківську. Такі вікна дозволяють  освітлювати приміщення, забезпечуючи зоровий контакт з навколишнім середовищем, а також дозволяють ефективно провітрювати мансарду. Залежно від призначення приміщення та побажань клієнта підберемо відповідний тип дахового вікна. Пропонуємо мансардні вікна відомих європейських виробників : VELUX, FAKRO, ROTO.

Варіанти виконання та особливості мансардних вікон

Всі вікна є повністю безпечними  в експлуатації,  мають морозостійкі енергозберігаючі склопакети та декілька контурів ущільнення, крім того вікна оснащені вбудованим вентиляційним клапаном, тому провітрювати кімнату можна не відкриваючи вікна. До дрібниць продумані аксесуари для мансардних вікон дозволяють створити високий рівень комфорту вашого житла. До прикладу:

  • спеціальні віконні шторки – приглушують денне світло або затемнюють приміщення повністю, відбиваючи промені сонця;
  • маркізет – зменшує проникнення спеки та захищає приміщення від перегріву;
  • москітна сітка ( захист від комах та пуху)  – дозволяє при відкривати вікно на глибину відкосу, а в закритому виді – ховається в корпус;  
  • ролета (додатковий звуко- та теплозахист) забезпечує повне затемнення приміщення, захист від механічних зовнішніх пошкоджень, сторонніх поглядів, шуму.

Для зручності користування даховими вікнами існують різні типи відкривання: ручка зверху, ручка знизу, зверху і знизу та дистанційне відкривання з пульта!

Крім різних варіантів вікон,  для Вашої мансарди ми можемо запропонувати конструкції для особливих випадків :

  • терасну систему,
  • вікно-балкон,
  • карнизне вікно,
  • похилений елемент,
  • світловий тунель,
  • аварійний вихід, вихід на дах.

Купуйте кращі мансардні і дахові вікна для Вашого будинку в Івано-Франківську