Відсутність снігозатримних елементів – одна з найвідоміших помилок.

Власний досвід, як кажуть, найкращий учитель, бере дорого, але пояснює дохідливо.

Наша компанія Ронако радить учитися на чужих помилках, щоб уникнути чималих і непотрібних витрат. На даному прикладі можна побачити, що на встановленій покрівлі з металочерепиці в Івано-Франківську відсутні снігозатримні елементи, які є обов’язковими елементами для будь-якого виду покрівлі, будь-то керамічна черепиця, металочерепиця чи бітумна черепиця. В першу чергу відсутність снігозатримних елементів, це небезпека для життя людини, оскільки вага снігу, що може зсунутися з одного скату може коливатися до тисячі кілограм.

Частими бувають випадки, коли сніг, падаючи з даху, пошкоджує дерева та кущі, дашки, елементи екстер’єру. Найчастіше шкода наноситься самій покрівлі, як і в даному випадку, була виламана карнизна дошка з металевою планкою та металева ринва з гаками.

Цікаво те, що це сталось не одразу ж в першу зиму, після монтажу покрівлі, а простояло дві зими. Напевно все залежить від самої зими, кількості та інтервалів опадів та різкої зміни температури. В кінцевому результаті господарі змушені були замовити автовишку та майстрів, замінити пошкоджені покрівельні та водостічні елементи і все таки встановити снігозатримні планки, які можна було поставити одразу і уникнути значних фінансових витрат і незручностей. Наша покрівельна компанія рекомендує обирати професійні покрівельні бригади для монтажу покрівлі і якісні покрівельні матеріали. Інформацію про якісні покрівельні матеріали можна дізнатися на наших сайтах www.черепиця.com.ua також www.euronit.com.ua, де знайдете багато корисної інформації.