Zambelli

На сьогоднішній день Zambelli — одна з найпоширеніших торгових марок у Європі. Під цим знаменитим брендом виробляються водостічні аксесуари для 400 німецьких покрівельних компаній, а за межами Німеччини, приблизно для 50 дистриб'юторських компаній-партнерів. Велика частина продукції виробляється і реалізується під торговою маркою Zambelli, але для деяких партнерів - водостічні системи, вироблені на заводах Zambelli, реалізуються під іншими логотипами і брендами. Компанія Zambelli володіє найбільшою лінійкою продуктів у Європі, так як використовує безліч видів металу і створює продукти різних розмірів. Асортимент Zambelli налічує більше 5000 найменувань.

Водостічні системи Zambelli

Сталеві і мідні водостічні системи Zambelli добре відомі своєю високою якістю вже більше 30 років. Основними перевагами Zambelli є простота монтажу всієї конструкції, висока якість використовуваного матеріалу і гарантія довгострокової служби системи.

В Україні компанією Zambelli представлена ​​продукція з товщиною металу 0,55 мм, що відповідає європейським стандартам DIN і перевищує товщину металу продуктів переважної більшості інших виробників. Завдяки правильному проектуванню, підвищеній увазі до якості і зовнішньому вигляду своєї продукції, компанія Zambelli на даний момент займає перші місця у своїй галузі практично по всій території Європи.

Характеристики

  • Разміри жолобів: діаметром 127 и 150 мм;
  • Разміри труб и аксесуарів: діаметром 90, 100 мм;
  • Товщина матеріалу: 0,55 мм;

Варто відзначити, водостічна система Zambelli не деформується від перепадів температур і витримує великі навантаження. Ще довгі роки водостічна система Zambelli буде вірно служити вашій будівлі як функціональна конструкція збору і організованого відведення води. Повний комплект водостічної системи з міді або сталі включає в себе жолоби напівкруглої конфігурації, круглі труби, а також величезний вибір аксесуарів до них.