Натуральна черепиця в Івано-Франківську

Натуральна черепиця: характеристика та особливості застосування

Натуральна черепиця в Івано-Франківську є дуже популярним матеріалом для покриття даху, цей матеріал, тобто його тип, форма, колір, марка та якість зазвичай обираються на стадії проектування будинку. Тут дуже важливо врахувати практичність покриття та його довговічність.

Виходячи з даних статистики, натуральна керамічна черепиця являє собою найбільш надійний покрівельний матеріал, який використовують близько 85% забудовників у країнах сучасної Європи. Такий вибір обумовлюється тим, що для виробництва  черепиці використовуються тільки натуральні матеріали. Однією з головних її ознак є екологічність та відсутність будь-якої шкоди здоров’ю людини. Маємо відмітити, що штучні інгредієнти до цього матеріалу не додаються навіть під час фарбування або надання відтінка. В решті решт, колір керамічної черепиці залежить від режиму випалу та сорту глини.

Основною сировиною для виготовлення готового покриття є натуральна глина. До речі, виготовлення та експлуатація керамічної черепиці почали свою історію, ще у далекому І столітті до нашої ери, за часів Великої Римської імперії, її основні характеристики та різновиди модернізувалися з часом, а популярність у використанні зберегла свій рівень й до наших днів.

Купити натуральну черепицю в Івано-Франківську можна, знаючи її переваги: по-перше, вона не вимагає фарбування і ремонту, по-друге, період її експлуатації є, практично, безкінечним, до того ж, з часом цей матеріал набуває особливого кольору і зовнішнього вигляду, що нагадує стиль благородної старовини. Окрім цього, черепиця з натуральної глини не вигоряє на сонці, витримує сильний вітер і різні рівні та кількість опадів. Для будинку вона є найбільш вигідним покриттям, бо створює в ньому мікроклімат і володіє властивістю звукоізоляції.

Ціна черепиці натуральної в Івано-Франківську, є порівняно недорогою та є якісною, про це свідчить принцип її виготовлення найпопулярнішими брендами у сфері будівництва (Euronit, Creaton, Jacobi, Braas, Tondach, Roben). Так, спочатку з глиняної маси формуються заготовки, після чого ці заготовки висушують і покривають шаром спеціальної глазурі, а на останньому етапі виробництва проводиться випал в печі при температурі близько 1000ºС. Саме така методика робить черепицю такою, як вона є, дуже міцною та довговічною, що не потребуватиме заміни чи ремонту, а навпаки, прикрасить ваш будинок.

Придбати натуральну черепицю Ви можете в наших магазинах в Івано-Франківську.