Struga

Система Struga виробляється тільки із шведської сталі Prelaq RWS виробництва SSAB. Шведський концерн SSAB — це світовий лідер у виробництві високотривкої сталі. Безперечною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку — 300 г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржи, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Водостічна система Struga виробляється у деcяти варіантах кольорів, з яких можна старанно вибрати той, який найкраще підійде до кольору покрівлі.

Водостічні системи Struga

Сталева водостічна система Struga — це найкращий вибір, якому притаманні усі властивості практичної системи водовідведення. Сталеві ринви — це надійне вирішення питання водовідведення для Вашого даху на довгі роки.

 • Витривалість — водостічна система Struga виробляється тільки і виключно із шведської сталі Prelaq RWS. Три види матеріалу (PLX, B420, SUB250) товщиною від 0,6 мм до 1,25 мм гарантують негнучкість, пластичність і міцність елементів. Листова сталь оцинкована з обох сторін цинком загальною вагою до 300 г/м2.
 • Міцні гаки — система Struga поставляє класичні гаки для крокв та сучасні гаки для торцевої дошки, зміцнені завдяки відповідному профілю та негнучкій жесті.
 • Безпека — сталь з якої виробляється система стає часом вирішальним елементом безпеки при переміщенні на крівлі.
 • Функціональність — аксесуари системи, такі як швидкі у монтажу з'єднувальні елементи водосточної системи, зміцнення ринви SWR, роблять з системи Struga продукт досконалої якості.
  Можливість монтажу в холодні дні — елементи системи не деформуються під час згинання і монтажу, тому їх можна монтувати навіть взимку.
 • Лак нової генерації — органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35 um з двостороннім покриттям, що досконало захищає елементи системи від вигорання та зміни кольору впродовж довгих років.
 • Мінімальне температурне розширення – сталева водостічна система не змінює розміру у теплі дні і холодні ночі. Тому зберігається проста форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.
 • Колір, підібраний до листової сталі — система Struga виробляється у десяти варіантах кольорів, з яких усі підходять до кольору існуючого дахового скату.
 • Комплект аксесуарів — комплект елементів необхідних, щоб створити повністю безпечну, надійну і функціональну систему водовідведення (наприклад, елементи зміцнення і фіксації ринви).
 • Прихований шов труби — водостічна труба без помітного зовнішнього шву.
 • Гарантія — виробник системи Struga дає письмову гарантію на 30 років.

Кольори