Plannja

Водостічна система Plannja виробляється в Швеції, з високоякісної сталі концерну SSAB із застосуванням нової технології Hard Coat. Водостічні системи Plannja виробляються з 1967 року. Водостоки Plannja надають собою універсальну систему і личать як приватному будівництву, так і житловим висотним будинкам, об’єктам промисловості. Технологія Hard Coat — нове покоління захисних покриттів на основі керамічних гранул. Забезпечує підвищену стійкість системи до механічних температурних дій.

Водостічні системи Plannja

Широкий вибір ринв і труб різних діаметрів, а також додаткових аксесуарів забезпечує універсальність водостічної системи, дозволяючи застосовувати її в індивідуальному, цивільному та промисловому будівництві, а також використовувати на покрівлях усіх видів. Переваги водостічних систем Plannja:

  • Покриття Hard Coat забезпечує: стійкість до корозії; стійкість кольору; стійкість до механічних, термічних, хімічних впливів.
  • Робочий діапазон температур Hard Coat від –50 °C до +120 °C гарантує матеріалу ще триваліший термін експлуатації.
  • Висока міцність елементів, що дуже важливо для систем, що працюють під навантаженням снігу і льоду.
  • Естетичний зовнішній вигляд.
  • Металевий водостік не змінює своїх властивостей з часом.
  • Швидкий і легкий монтаж за допомогою замків і фіксаторів.

Асортимент

Водостічна система Plannja складається з зовнішніх жолобів з елементами напівкруглої конфігурації і круглих труб з широким вибором аксесуарів. Напівкруглі елементи (ринви) випускаються наступних діаметрів: 125 і 150 мм. Труби та аксесуари виготовляються діаметрами: 90, 100 і 120 мм.

Заглушка ринви

Компактний гак ринви

Труба водостічна

З'єднувач ринви

Гак ринви

Ринва

Лійка

Трійник 70°

Відкидний водовідлив

Метиз L-175

Тримач труби (дерево)

Коліно труби 70°

Злив

Поворот ринви 90°

Поворот ринви 135°

Дюбель L-200

Тримач труби (камінь)

Кольори

Гарантія на водостоки Plannja — 30 років.