Bryza

Bryza пропонує комплексну систему, що складається з ринв напівкруглого перетину 75, 100, 125, 150 мм, водостічних труб трьох діаметром 63, 90, 110 мм в шести кольорах — білий, коричневий, червоний, графітовий, зелений, цегляний. Зверніть увагу на зелений і цегельний кольору вони гармонійно поєднуються з колірною гамою Ондулін і натуральною черепицею. Найближчим часом в асортименті з'явиться новий колір — мідний. Широкий спектр кольорів дозволяє гармонійно поєднуватися з навколишнім середовищем і естетично вписуватися в колірну гамму будови.

Водостічні системи Bryza

Водостічна система Bryza при приватному будівництві застосовується в 90% випадків. Місткий жолоб 125 мм і труба 90 мм, забезпечують прекрасний схід води зі скатів, площею до 270 м2. Водостік застосовується для будинків, котеджів, дач, торгових павільйонів, кемпінгів, заправних станцій, ранчо, ферм, саун , ресторанів і т.д. Водостічна система Bryza прекрасно переносить сильні перепади температур, стійка до розривів і деформації, а також витримує великі снігові і льодові навантаження. Якщо ви застосовуєте сайдинг і водостоки Bryza в комплексі, ваша дах буде виглядати дорого і вишукано, незалежно від виду і типу покрівлі. Завдяки семи насиченим кольорам, водостічна система підходить під будь-який колір покрівлі та фасаду.

Компанія пропонує водостічні системи різного призначення:

  • Малі житлові будівлі, навіси, гаражі, балкони, мансарди - застосовується система 75 (жолоб 75 мм з водостічною трубою 63 мм).
  • Особняки, малі та середні склади, торговельні та промислові об'єкти, будівлі громадського призначення — застосовується система 100 (жолоб 100 мм з водостічною трубою 90 мм).
  • Особняки та житлові будинки, склади, об'єкти громадського призначення, торгові та промислові об'єкти — застосовується система 125 (жолоб 125 мм з водостічною трубою 90 мм).
  • Великі об'єкти житлового, промислового та комерційного призначення - застосовується система 150 (жолоб 150 мм з водостічною трубою 110 мм).

Кольори

Водостічні системи Bryza надзвичайно стійкі до ультрафіолетового випромінювання. Протягом понад 10 років спостережень за встановленим системами не було відзначено вигоряння, або зміни відтінку видимого оком.