Asko

Asko — відмінний софіт для карнизної підшивки, виробляється в Польщі. Панелі софіт були розроблені за європейськими стандартами якості з урахуванням всіх технічних вимог, які пред'являються до обшивки карниза. Вони не схильні до корозії, не видають шуму при сильних поривах вітру, як металева обшивка, на відміну від дерева його не потрібно регулярно обробляти антисептиком і лаком, а перфорація панелей сприяє вільній циркуляції повітря в підпокрівельному просторі.

Підшивка (софіт) Asko

Карнизна підшивка Asko акуратно закриває всі дерев'яні і кроквяні частини покрівлі, при цьому дозволяючи повітрю вільно проходить через перфорацію, забезпечуючи вентиляцію. Але головною перевагою софітів є їх універсальність. Панелі можна підібрати під будь-який тип покрівлі та колір фасаду. Для підшивки карнизних звисів в колір водостічної системи використовують однотонні кольори, такі як білий і коричневий. Для декоративної підшивки карнизних звисів з акцентом на колір вікон використовують панелі з імітацією під дерево.

Білий

Графіт

Яблуня

Золотий дуб

Світла сосна

Горіх

Червоне дерево

Коричневий

  • Довжина — 3500 мм.
  • Ширина — 305 мм.
  • Корисна площа — 1,07 м2.
  • Кількість в упаковці —18 шт.

Панелі Asko виробляються методом ламінації. При такому методі виробництва панелі стають стійкими до вицвітання і довго зберігають насиченість кольору. Ці панелі можна використовувати як в роботах при облаштуванні покрівлі, так і в стелях або в поєднанні з дерев'яними елементами декору. Ламінація може бути зроблена під горіх, дуб, червоне дерево, світлу сосну.