У акції «Дах у подарунок» виграв 25 000 гривень покупець нашої компанії Ронако

ПрАТ Івано-Франківськцемент, який є виробником фіброцементної покрівлі FIBRODAH, запустив чудову акцію «Дах у подарунок» даючи можливість виграти компенсацію до 25000 гривень на куплену покрівлю Фібродах і от 19 грудня 2019 року відбувся перший розіграш. У акції могли взяти участь усі кінцеві споживачі з усієї України, які у 2019 році придбали покрівлю FIBRODAH, змонтували її на даху, зробили фото покрівлі та пройшли реєстрацію на сайті. Учасників акції було чимало, адже покрівля FIBRODAH користується великим попитом у споживачів.

Усі учасники акції були виписані у список і пронумеровані, а номер переможця визначив незалежний сервіс RANDOM.ORG, тому у прозорості визначення переможця сумнівів немає зовсім. Переможцем виявився Зураб Чиквашвілі під номером 26. Зураб купляв у нас покрівлю FIBRODAH для покриття готелю у куротному смт. Східниця у Львівській області. У останній день перед розіграшом наш менеджер Ірина зателефонувала Зурабу і допомогла з реєстрацією у акції, хоча на перемогу Зураб надіявся мало.

Усім, хто не зміг перемігти у першому етапі цього розіграшу, ми бажає успіху у наступних етапах, яких буде ще чотири. Дату наступного розіграшу призначено на квітень 2020 року.

Також усім, кому потрібно оновити покрівлю чи накрити свій будинок, рекомендуємо відвідати офіс нашої компанії Ронако та придбати покрівлю ФІБРОДАХ і у Вас буде можливість стати наступним переможцем цієї крутої акції «Дах у подарунок».