Плоска черепиця Creaton SIMPLA має ідеально рівну геометрію завдяки лазерам

Черепиця з плоскою, рівною поверхнею має чимало прихильників, особливо використовують її при будівництві сучасних будинків чи котеджів типу "Модерн", тому майже всі виробники керамічної черепиці мають у своєму асортименті моделі з плоскими формами.
Надзвичайно важко при виготовлені такої черепиці досягнути ідеально рівної поверхні, оскільки така черепиця при випалюванні у печі при 1100 градусів може деформуватись, а це буде дуже помітно на покрівлі. Виробництво плоских форм є затратним оскільки велика кількість деформованої черепиці не годиться для продажу та потрапляє у відбраковку .
Виробник керамічної черепиці Creaton, на недавно відкритому заводі, використовує найсучасніше обладнання з великою кількістю лазерів, які дозволяють отримувати плоску черепицю з дійсно ідеально плоскою, рівною поверхнею без порушення геометрії. На превеликий жаль у багатьох інших виробників геометрія плоскої черепиці бажає кращого. Тому при замовленні черепиці плоскої форми на це слід звернути увагу.


Широкоформатна керамічна черепиця SIMPLA відрізняється унікальним дизайном і кращими експлуатаційними параметрами, які характеризують керамічну черепицю нового покоління. Ідеально плоска, з відмінними пропорціями і надзвичайно гладкою поверхнею, є цікавим рішенням для сучасного даху. Передові технологічні та рішення роблять з неї, постійну, стабільну, ефективну і просту в монтажі черепицю. SIMPLA захищає і прикрашає - забезпечує крівлі герметичність, хорошу вентиляцію і стійкість до впливу шкідливих речовин і негативного впливу навколишнього середовища. Доступна в елегантному, модному колірному стилі, є прекрасною альтернативою для традиційних дахів. Черепиця SIMPLA підкреслює основні риси стилю сучасної архітектури - простота і мінімалізм.