Нова сонячна черепиця Tesla виробляє на 22% більше чистої енергії

Черепиця Tesla і раніше була хорошим рішенням для переходу на сонячну енергію, новий варіант робить її більш продуктивною. І тепер її можна встановити на будь-яку покрівлю.
У черговій спробі просунути свій бізнес із виробництва сонячних батарей виробник електромобілів компанія Tesla представила нову сонячну черепицю, яка за збереження колишніх розмірів має вищу потужність.

Tesla приєдналася до бізнесу з виробництва екологічно чистої енергії у 2016 році, купивши стартап SolarCity за 2,6 мільярда доларів. Компанія запропонувала замість встановлення громіздких сонячних панелей замінити звичайну черепицю сонячною. Tesla готова сама встановити сонячний дах та надає на нього 25-річну гарантію.
Проте, як повідомляє видання Electrek, виробнику EV поки не вдається зробити свою продукцію доступною через нестабільні ціни. Зважаючи на відмінності в конструкціях будинків, Tesla зіштовхнулася з труднощами у створенні універсального рішення і навіть запровадила на початку цього року коефіцієнт складності даху при складанні кошторису.
Бажаючи збільшити популярність своєї сонячної продукції, Tesla запропонувала її оптимізований варіант. Якщо потужність старої черепиці SR60T1 становила 58,5 Вт, то оновлений варіант SR72T1 забезпечує максимальну потужність 71,7 Вт.
Використовуючи ефективніші сонячні батареї, компанія змогла зберегти колишній розмір плитки, збільшивши її максимальну потужність на 22 відсотки.
При монтажі покрівлі Tesla використовує два типи черепиці. Хоча на перший погляд вони нічим не відрізняються один від одного, тільки один із них виробляє сонячну енергію. Компанія встановлює сонячну покрівлю тільки там, де вона є найефективнішою, в інших місцях встановлюється звичайна черепиця. Завдяки оптимізованій технології черепиця тепер не тільки виробляє більше енергії, але й процес монтажу став набагато простішим, оскільки між елементами потрібно менше з'єднань.
Цікаво, що нова черепиця може бути встановлена і на дах, що дозволяє перейти на використання сонячної енергії без великих витрат пов'язаних з монтажем нового даху. Крім того, сподіваючись збільшити кількість замовлень, Tesla підвищила винагороду за свою реферальну програму з сонячних дахів.

Купити черепицюTesla, ви можете у нас в магазині.