Навіщо потрібна покрівлі теплоізоляція

Зберігати тепло необхідно в будівлях різного призначення, будь-то це житлові будівлі, виробничі будівлі, комерційні об'єкти чи склади. Наприклад, складах потрібно забезпечити стабільну температуру, в іншому випадку продукція або обладнання з-за температурних коливань можуть псуватись. Не менш важливо це в житлових приміщеннях, щоб жити в умовах комфорту. Для цього матеріал встановлюють спеціальними пластами на стіни, підлогу, веранду, щоб зберігати тепло в будинку навіть в найлютіші морози зимового періоду.

Для того, щоб зберегти легкозаймисті речовини, використовують ті ж матеріали. Зберігання буде безпечним тільки в умови утримання їх при стабільній температурі. В утепленні даху допускається використання будь-якого виду утеплювача: керамзит, мінеральна вата, пінопласт, пінополіуретани, полістироли, піноскло і т.д. Але найкращим матеріалом по теплоопору, механічній міцності, тривалості терміну служби, негорючості виступає продукція, в основі якої лежить базальт - це базальтовий мінераловатний утеплювач (мінеральна вата). Мінеральний утеплювач Rockwool застосовується в утепленні горищних приміщень, підвісної стелі, внутрішньої перегородки, каркасної конструкції будинку. Використання теплоізоляційних матеріалів зберігає покрівлі довговічність, встановлює комфортні кліматичні умови в будинку, зменшує втрату тепла і економить витрати на енергоносіях. Продукція виробництва Rockwool призначена для використання для всіх видів споруд та конструкцій будівлі. Мінеральна вата Rockwool виготовляється в результаті плавлення порід, тому вона є неорганічним екологічним продуктом, що економить енерговитрати і в той же час зменшує шкідливий вплив на навколишнє середовище. Матеріали для утеплення будинку Rockwool знайшли застосування в різних сферах, виконуючи відмінні звуко і теплоізоляційні функції і високий рівень пожежної безпеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Утеплювач Isover

Мінеральна вата Isover виготовляється з кварцового піску. Склад його волокна схожий до звичайного скла. Для зв'язки волокон і додання їм міцності використовується полімерна смола нової технології. Ці смоли застосовують також коли виробляють побутову техніку, меблі, оздоблювальні матеріали, тобто такі товари, з якими ми будемо мати контакт протягом тривалого часу.

Утеплювач Rockwool

Утеплювач Rockwool має повністю природне походження - натуральний камінь, у якого присутні унікальні властивості: відмінна теплоізоляція, невелика вага, чудова звукоізоляція. Мінеральна вата створює комфорт для проживання всередині будинку, вона абсолютно безпечна для здоров'я людини, не втрачає своєї форми та не буде руйнуватись протягом усього терміну експлуатації.