Детальніше про матеріали з якими працюємо.

На початок -  декілька слів  про себе. Основний профіль нашої компанії - це продаж та монтаж якісних покрівельних матеріалів в Івано-Франківську та за його межами. Купити черепицю у нас можна онлайн, заповнивши заявку на сайті або у телефонному режимі і, звичайно, безпосередньо, у нашому офісі, який знаходиться в Івано- Франківську по вул. Івасюка, 60 де розміщений великий виставковий зал. Наш магазин є найстарішим в Івано- Франківську бо з 2003 року не змінював свого розташування і вже 18 років займаємося реалізацією покрівельних матеріалів, які часто  самі імпортуємо з Європи.

Основний наш продукт - це керамічна черепиця та цементно-піщана черепиця, тому найбільша частина виставкового залу займає саме цей матеріал. Також у нас представлені такі покрівельні матеріали як: композитна черепиця, бітумна черепиця, металочерепиця та металопрофіль, фальцева покрівля та фіброцементна покрівля FIBRODAH. Щодо фіброцементної покрівлі ФІБРОДАХ, яка виготовляється в Івано- Франківську на ПрАТ Івано Франківськцемент IFCEM -  наша компанія є офіційним представником і являється фірмовим магазином покрівлі FIBRODAH.  У нас також представлений великий стенд фіброцементних листів ФІБРОДАХ, а ще поряд з покрівельними матеріалами представлені супутні товари, такі як: дахові сходи OMAN, мансардні вікна ( VELUX, ROTO, FAKRO), водостічні системи ( PROFIL, BRYZA, STRUGA, ZAMBELLI), підшивка ( ASKO), дахові мембрани та плівки (DAHOWA, STROTEX, DORKEN,WABIS) , а також різноманітні дахові аксесуари, вентиляційні виходи, утеплювачі, сайдинг, цокольні панелі, снігозатримуючі гаки та ін.  За роки нашої діяльності, ми отримали колосальний досвід у монтажі покрівельних матеріалів, проходили навчання та отримали сертифікати у покрівельних школах Європи та України, є членами Асоціації Покрівельників України.

Також нашою гордістю є закінчені об`єкти, де наша компанія облаштовувала покрівлю «під ключ», це: котеджні містечка, готельні комплекси в Буковель та Східниці, магазини, ресторани та житлові будинки. Також маємо досвід в облаштуванні даху сонячною черепицею SolteQ, яка генерує електроенергію за принципом сонячних панелей.  Для зручності наших клієнтів ми розробили декілька тематичних сайтів, де кожен споживач, в залежності від своєї потреби, може знайти інформацію про товар, відео інструкцію з монтажу, цікаві новини та прайси на продукцію. Наприклад, на  сайті www.ronako.com.ua більш загальна інформація про різні покрівельні матеріали, супутні товари ( водостоки, дахові вікна , плівки, аксесуари, сходи на дах і тд.), на сайті www.черепиця.com.ua – виключно натуральна черепиця і нічого більше, на сайті www.fibrodah.info та www.fibrodah.online – інформація, характеристики та інструкції з встановлення фіброцементної покрівлі FIBRODAH, на сайті www.euronit.com.ua – інформація виключно по цементно піщаній черепиці EURONIT, а на сайті www.solteq.com.ua – всі дані по сонячній черепиці SolteQ.  

Наше підприємство завжди відкрите для співпраці з  дилерами, архітекторами, прорабами, будівельними та покрівельними бригадами та усіма хто розпочинає будівництво