Фальцева покрівля

Компанія ArcelorMittal — найбільша у світі металургійна компанія, діяльність якої представлена в 60-ти країнах. Підприємства компанії розміщені більш ніж в 20-ти державах на всіх континентах світу. ArcelorMittal — лідер основних ринків металопродукції, які включають автомобільний, будівельний, ринки побутової техніки та упаковки. Компанія також відома своїми масштабними поставками сировини і потужною сіткою дистрибуції. При цьому продукція компанії присутня на всіх видах ринків — від тих, що тільки розвиваються, і до найрозвиненіших.

Фальцева покрівля виготовляється зі сталі з підвищеною пластичністю, завдяки чому вона досконало підходить для покрівельних робіт, для виконання навіть найскладніших з’єднань на покрівлі. Метал зовні захищений сучасним покриттям GreenCoat BT, яке з одного боку є найкращим захистом від атмосферних впливів, з іншого – підкреслює колір покрівлі на багато років. Свою назву даний покрівельний матеріал отримав за рахунок наявності фальцевих замків, за допомогою яких окремі листи інтегруються в цілу конструкцію. Наявність фальцевих замків дозволяє покрівлі створювати герметичну конструкцію, що не пропускає вологу. Якщо монтаж покрівлі був проведений професійно, її термін служби може досягати більше 100 років, без необхідності додаткового обслуговування. Це матеріал, властивості якого в поєднанні з майстерністю покрівельника, може створювати вражаючі ефекти – довговічність та винятковий стиль. 

Для прикладу в Івано-Франківську легко встановити фальцеву покрівлю на дах вашого будинку, вона проста в обслуговуванні. Має невелику вагу, високоміцна і довговічна. А придбати її можна у наших магазинах.

Фальцева покрівля від компанії Ронако – кращий вибір для Вашого даху!

Види та характеристики фальцевої покрівлі:

        

 

Класика  Хвиля Трапеція