ArcelorMittal

Компанія ArcelorMittal — найбільша у світі металургійна компанія, діяльність якої представлена в 60-ти країнах. Підприємства компанії розміщені більш ніж в 20-ти державах на всіх континентах світу. ArcelorMittal — лідер основних ринків металопродукції, які включають автомобільний, будівельний, ринки побутової техніки та упаковки. Компанія також відома своїми масштабними поставками сировини і потужною сіткою дистрибуції. При цьому продукція компанії присутня на всіх видах ринків — від тих, що тільки розвиваються, і до найрозвиненіших.

Металочерепиця Afina та Opal

Металочерепиця Arcelor Mittal у хвилях Afina та Opal користується популярністю у покупців, завдяки своїм чудовим характеристикам і не звичайному зовнішньому вигляду. Металочерепицю в Івано-Франківську легко встановити на покрівлю вашого будинку, вона проста в обслуговуванні. Має невелику вагу, високоміцна і довговічна. Приваблює в цій черепиці не тільки її зовнішній вигляд і властивості, але і ціна Металочерепицю виробляють з оцинкованої сталі, з матовим і поліестеровим покриттям.

Застосовують матеріал даної марки для покриття покрівлі житлових будинків, громадських, урядових установ та інших будівель. Можливе використання для реконструкції та реставрації дахів історичних споруд. Металочерепиця має привабливий зовнішній вигляд, представлена ​​в широкому виборі кольорів традиційних відтінків. Найбільш привабливо цей вид металочерепиці виглядає на будинках з великою поверховістю і на будівлях та установах різного призначення, завдяки чималій висоті хвилі і класичним кольорам. Матова поверхня черепиці додає зовнішності покрівлі аристократичний, строгий вигляд. Якщо Ви докуповуєте матеріал на дах гаража, сараю або іншої будови, зверніть увагу на точні розміри висоти хвилі і відстань між хвилями, так як є незначна різниця між ними.

Характеристики

 • Товщина сталі — 0,50 мм.
 • Кількість цинку — 225 г/м2.
 • Довжина листа — від 0,5 до 7 м.
 • Ширина — 1100/1180 мм.
 • Вага листа 1 м2 — 4,7 кг.
 • Крок обрешітки — 350 мм.
 • Гарантія на естетичні властивості — 10 років.
 • Гарантія на технічні властивості — 10 років.

Кольори

Металочерепиця Monterey

Металочерепиця Monterey користується найбільшою популярністю у покупців, завдяки своїм чудовим характеристикам. Черепиця легко монтується на покрівлі вашого будинку, вона проста в обслуговуванні. Має невелику вагу, міцна і довговічна. У ній зібрані всі унікальні властивості, які притаманні високоякісної металочерепиці. Приваблює в цьому матеріалі не тільки її зовнішній вигляд і властивості, а й демократична вартість при найвищій якості. Продукцію виробляють зі сталі оцинкованої, з поліестеровим покриттям. Являє собою класичний варіант продукції, геометрія профілю імітує за формою натуральну черепицю.

Застосовують матеріал даної марки для покриття покрівлі житлових будинків, громадських, урядових установ та інших будівель. Можливе використання для реконструкції та реставрації дахів історичних споруд. Металочерепиця має привабливий зовнішній вигляд, представлена ​​в широкому виборі кольорів традиційних і ультрамодних відтінків, розмірів і текстур. Випускається матеріал з матовою і глянцевою поверхнею, в покриттях поліестер і матовий поліестер. У нас ви зможете придбати те, що дозволить виконати будь-який дизайнерський проект покрівлі. Найбільш привабливо цей вид металочерепиці виглядає на невисоких будинках, в один-два поверхи.

Характеристики

 • Товщина сталі — 0,50 мм.
 • Кількість цинку — 225 г/м2.
 • Довжина листа — від 0,5 до 7 м.
 • Ширина — 1100/1180 мм.
 • Вага листа 1 м2 — 4,7 кг.
 • Крок обрешітки — 350 мм.
 • Гарантія на естетичні властивості — 10 років.
 • Гарантія на технічні властивості — 10 років.

Кольори

Monterey виготовляється в глянцовому (PE) і матовому (PEMA) покритті.

Профнастил

По сути профнастил – это лист оцинкованной стали, которому придан определенный профиль, покрытый защитным слоем. Защитное покрытие зависит от производителя. В основном это полиэстер, пластизол, пурал или иной полимер.

По большому счету профнастил – это аналог металлочерепицы, разница заключается лишь в самом профиле. Если металлочерепеца традиционно имеет вид более близкий к натуральной черепице, поэтому ее выбирают для покрытия крыш жилых зданий, сохраняя при этом эстетический компонент восприятия, то больше похожий на шифер кровельный профнастил чаще используется для промышленных зданий.

Профнастил Arcelor Mittal використовується в промисловому і цивільному будівництві для покриття дахів, покрівлі навісів і козирків, для влаштування стінових огороджень, огороджувальних конструкцій, зборів. Швидко і легко монтується на каркаси з різних матеріалів. Товщина листа: 0,4 мм.

Профнастил Т-07

Профнастил Т-12

Профнастил Т-18