Metrotile

Завод Metrotile Europe — бельгійський виробник покрівельних матеріалів — існує вже більше шістдесяти років. За цей час він зайняв лідируючі позиції на ринку і став найбільшим виробником композитної черепиці в світі. Завод, на якому працює не більше сотні працівників, є високоефективним підприємством з максимальною мірою автоматизації виробничих процесів. На даний момент Metrotile є лідером серед провідних світових виробників крівлі. Особливу увагу концерн приділяє питанням просування торгівельної марки на нові ринки збуту.

Композитна черепиця Metrotile

Композитна черепиця або композитна металочерепиця представляє дахове покриття, яке є різновидом металочерепиці, тобто профільованої листової сталі з покриттям. Черепиця композитна — це вид покрівлі, який відноситься до розряду «елітних». Натуральна кам'яна посипання здатна додати ексклюзивність Вашої даху.

Композитна черепиця з'явилася на просторах України 10 років тому, але, незважаючи на це, одразу ж зарекомендувала себе як надійного покрівельного матеріалу. Композитна металочерепиця з посипанням Metrotile складається з багатошарового покрівельного покриття, в основі якого покладено сталевий лист 0,45 мм завтовшки. Завдяки алюцинковому сплаву лист захищений від корозії.

Запатентована технологія виробництва багатошарового захисту листа забезпечують надійність, захист від шуму, пожежну безпеку, а також широкий діапазон температур — від -120 до +120 ° С. Матеріал експлуатується при будь-якому кліматі. На відміну металочерепиці, композитна черепиця має невеликі аркуші за розміром, що дуже спрощує монтаж.

Невелика вага композитної металочерепиці, надійність і простота в монтажі дає можливість застосування в будь-яких будівлях при будь-яких роботах.

Зараз компанія представляє композитну черепицю наступних колекцій

MetroClassic

MetroRoman

MetroShake

MetroShingle

MetroTile

MetroWood

Склад

Гранулят натурального каменю наноситься на лист. Цей матеріал надає покрівлі благородство і шик. Гранулят є вагомим бар'єром від шуму, вітру, дощу. Зовні черепиця покрита шаром акрилової глазурі, що перешкоджає найдрібнішим частинкам пилу і бруду.

Кольори

Покрівельні листи Metrotile мають десять колірних стандартів + десять додаткових, які включають унікальні кольору з відливом.

Термін служби більше 50 років. Гарантія — 50 років