Leier

Фірма LEIER

У 1965 р. засновник фірми п. Міхаель Лейер започатковує власний бізнес у м. Горітшон (федеральна земля Бургенланд, Австрія), відкривши тут разом із дружиною супермаркет SPAR. У 1970 р. тут починається зведення першого бетонного заводу, а вже у 1980 р. наступного заводу у м. Фрауенкірхен. Виготовлення будівельних матеріалів саме і стало основою бізнесу п. Міхаеля Лейера.

Упродовж 1980-2006 рр. справа п. Лейера поширюється на міжнародний ринок, відкривається ряд заводів у Австрії, Словаччині, Польщі, Угорщині, Хорватії та Румунії. Як зростала довіра клієнтів та їх потреби, так і збільшувався асортимент продукції фірми LEIER – виробництво керамічних блоків, будівельних сумішей, димохідних систем, цементно-піщаної черепиці та багато іншого.

З 1990 року починає також свою роботу також сектор з продажу автомобілів в Угорщині.

Сьогодні генеральний директор Міхаель Лейер керує разом зі своєю сім'єю і топ-менеджерами майже 40 заводами і офісами в семи країнах Європи - Австрії, Угорщині, Польщі, Словаччині, Румунії, Хорватії та в Україні, де число працівників сягає понад 2000 осіб.

Приємно відзначити, що наступним кроком у 2015 р. на шляху до розширення холдингу стало заснування ТОВ «ЛЕЙЕР Україна» у м. Ужгород.

«Відважним належить світ» – так звучить кредо фірми LEIER, коли мова йде про міжнародну «експансію». Там, де одні вбачають труднощі та ризики, фірма LEIER зуміла розпізнати шанси та можливості.

Таким чином після кількох успішних років та десятиліть було засновано в Ужгороді ТОВ «ЛЕЙЕР Україна».

Офіс, а також склад товарів ТОВ «ЛЕЙЕР Україна» розташовуються в м. Ужгород.

В основному відбувається продаж керамічних блоків Leiertherm виробництва заводу в Петрованах. Крім того планується продаж керамічних шліфованих блоків LeierPLAN та цементно-піщаної черепиці. У найближчому майбутньому відбуватиметься імпортування димохідних систем для українського ринку.

Leiertherm 45 NF

Великоформатні керамічні блоки Leiertherm 45 призначені для зовнішніх і внутрішніх несучих стін будівель в один ряд товщиною 450 мм без додаткового утеплення. Для кладки 1 м2 стіни потрібно всього 16 блоків Leiertherm 45. Великий розмір і пазогребеневі з’єднання блоків дозволяє скоротити витрати розчину для кладки і знизити трудовитрати приблизно на 20% при досягненні підвищеної рівності стіни.

Leiertherm 38 NF

Великоформатні керамічні блоки Leiertherm 38 призначені зовнішніх і внутрішніх несучих стін будівель в один ряд товщиною 380 мм. Для кладки 1 м2 стіни потрібно всього 16 блоків Leiertherm 38. Великий розмір і пазогребеневі з’єднання блоків дозволяють скоротити витрати розчину для кладки приблизно в 4,42 рази (115л: 26л) і знизити трудовитрати приблизно на 20% при досягненні підвищеної рівності стіни.

 

Leiertherm 30 NF

Великоформатні керамічні блоки Leiertherm 30 призначені зовнішніх і внутрішніх несучих стін будівель в один ряд товщиною 300 мм. Для кладки 1 м2 стіни потрібно всього 16 блоків Leiertherm 30. Великий розмір і пазогребеневі з’єднання блоків дозволяють скоротити витрати розчину для кладки і знизити трудовитрати приблизно на 20% при досягненні підвищеної рівності стіни.

Leiertherm 25 NF

Великоформатні керамічні блоки Leiertherm 25 призначені для зведення зовнішніх і внутрішніх несучих стін будівель. Для кладки 1 м2 стіни потрібно всього 10,7 блоків Leiertherm 25. Великий розмір і пазогребеневі з’єднання блоків дозволяють скоротити витрати  розчину для кладки приблизно в 4,4 рази (75л : 17л) і знизити трудовитрати приблизно на 20% при досягненні підвищеної рівності стіни.

Leiertherm 11,5 NF

Великоформатні керамічні блоки Leiertherm 11,5 призначені для зведення внутрішніх несучих міжкімнатних стін. Для кладки 1 м2 стіни потрібно всього 8 блоків Leiertherm 11,5. Великий розмір і пазогребеневі з’єднання блоків дозволяють скоротити витрати  розчину для кладки і знизити трудовитрати приблизно на 15% при досягненні підвищеної рівності стіни.