Кератерм

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА КЕРАМІЧНИХ БЛОКІВ КЕРАТЕРМ®

 

Поризований керамблок КЕРАТЕРМ® виготовляється з екологічно-чистої сировини, запаси якої розташовані безпосередньо біля підприємства. Шихта для виробництва керамблоків складається з трьох компонентів місцевих глин. В якості вигоряючих поризуючих добавок використовується дерев’яна тирса.

Для завантаження компонентів шихти в прийомні живильники технологічної лінії використовуються фронтальні навантажувачі JBS (Англія).

Перероблена і вилежана шихта надходить у вакуумний прес Verdes (Іспанія) на виході з якого встановлена фільєра оригінальної конструкції, що задає виробу потрібної форми і геометричних розмірів.

Брус, видавлений вакуум-пресом через філь’єру, розрізається автоматом-різчиком на окремі вироби заданої довжини.

Щойно сформовані вироби за допомогою автоматизованої електро-передавального візка транспортуються в сушильні камери. Управління та контроль за процесом сушіння керамблоків здійснюється за допомогою спеціалізованого комп’ютера.

Автоматизований накопичувач сухих керамблоків забезпечує їх ритмічну подачу на лінію укладання на пічні вагонетки.

Робот фірми Fanuc (Японія) здійснює укладання сухих керамблоків на пічну вагонетку.

Укладені на пічну вагонетку сухі керамічні блоки, в автоматичному режимі транспортуються в тунельну піч на випалювання.

Процес випалювання керамблоків в газовій тунельної печі управляється комп’ютером. Максимальна температура випалювання – 1000 ° С.

Випалені керамічні блоки вивантажуються з тунельної печі та подаються на упаковку в автоматичному режимі.

Укладання випалених керамблоків на палети проводиться на автоматизованій лінії упаковки оснащеної роботами Fanuc (Японія).

Відвантаження запакованих палет з готовою продукцією навантажний автомобільний транспорт відбувається вилковим навантажувачем Caterpiller (США).

Транспортування готової продукції споживачам.

 

ФОТО ОБ'ЄКТІВ