Alutech

 

Alutech на сьогоднішній день є великим європейським виробником гаражних, промислових, а також в'їздових воріт. Це досить відома фірма, вже досить давно працює на ринку секційних воріт і встигла добре зарекомендувати себе. Ворота Алютех і їх комплектуючі виробляються на високотехнологічному заводі, що знаходиться в Мінську (Республіка Білорусь), а експортуються секційні ворота в країни СНД та Балтії, Німеччину, Францію, Австрію, Нідерланди, Чехію та інші країни Західної та Східної Європи. Секційні ворота Alutech повністю відповідають європейським стандартам безпеки та маркуються знаком СЕ, що гарантує абсолютну безпеку для споживачів та навколишнього середовища. Ці ворота складаються з секцій, утворених з сендвіч панелей, які за характеристикою є серед найтепліших у Європі. Панелі виготовлені з оцинкованого листа і мають цинкове покриття та товщину 45 мм.

Не так давно на ринку секційних воріт з'явилася нова серія від виробника Alutech - гаражні ворота Trend, а також промислові Protrend. Це ворота економ-класу, ціни на них будуть на одному рівні з цінами російських виробників воріт, при цьому якість залишиться європейською. Так, гаражні ворота, у яких товщина сендвіч панелі 4,5 сантиметра, будуть об'єднані в серію Classic. А товщина панелі воріт серії Trend досягає 4 сантиметрів, що є стандартним не тільки для країн Європи, але так само для Росії і країн СНД.

Характеристики гаражних воріт Alutech

  • Товщина панелі - 4 / 4.5 сантиметри;
  • Роликові кронштейни, а також проміжні петлі зроблені з оцинкованої сталі;
  • Існує можливість установки воріт в отвір більше рекомендованого розміру;
  • Максимальним розміром секційних воріт є 6000 × 3000 мм;
  • Представлено 5 типів панелей, це S-, М-, L-гофр, а також не менш привабливі мікрохвиля і фільонка;
  • 25 000 циклів - саме такий ресурс пружин;
  • Колірна гамма - 10 стандартних кольорів по каталогу RAL, крім того, для любителів натуральних матеріалів, є три кольори «під дерево», крім цього, існує можливість забарвлення в будь-які кольори по каталогу RAL;·       
  • Додаткові опції воріт: вбудована хвіртка, захисні кожухи для пружин розтягування, панорамне скління, замок ригеля і ін.

Безпека воріт Alutech

Торційні пружини воріт оснащуються храповими муфтами, завдяки яким, в разі поломки пружини, падіння воріт блокується і стає неможливим. Важливо відзначити, що ворота серії Trend оснащені системою безпеки, яка постачається в стандартній комплектації і не має додаткової вартості.

Широкі можливості монтажу

У комплекті з воротами постачаються кутові стійки, а також нащільники, що дозволяють під час монтажу перекривати зазори в отворах до 5 сантиметрів з кожного боку воріт. Зазвичай направляючі мають білий колір, однак, за бажанням замовника, їх можна забарвити в колір, відповідний кольору воріт замовника.

Захист секційних воріт від шкідливої ​​дії корозії і протягів

Щоб уникнути появи корозії внаслідок рясних опадів і скупчення біля основи воріт води, кутові стійки мають пластикову основу, що забезпечує надійний захист, а також, що не менш важливо, привабливий вигляд секційних воріт.

Що стосується захисту від протягів, то ворота Alutech мають регульовані роликові кронштейни, вони дозволяють досягнути максимально щільного прилягання полотна воріт до наявних ущільнювачів. Завдяки цьому можливо зберігати тепло і, звичайно, захищати приміщення від протягів. Відрегулювати роликові кронштейни можна не тільки тоді, коли проводиться установка воріт, але так само і в подальшому, під час їх сервісного обслуговування.

Плавна і безшумна робота

Полотно секційних воріт рухається практично безшумно. Це обумовлено тим, що в роликах ходового механізму використовуються підшипники закритого типу. Такі підшипники надійно захищені від попадання в них пилу або ж вологи, також у них немає необхідності замінювати мастило. Більш того, застосування таких підшипників збільшує термін експлуатації і надійність самих воріт.

Дизайн гаражних воріт Alutech Trend

Колірна гамма і структура сендвіч-панелей у секційних воріт для гаража Alutech Trend повністю відповідає всьому асортименту моделі Alutech Classic. Ознайомитися з різними варіантами оформлення можна нижче