SolteQ

Компанія SolteQ у сфері виробництва електронних виробів бере початки у 70-х роках.

Починалося все як сімейний бізнес у німецькому місті Вупперталь у невеликому приміщенні, де група людей повних ідей та енергії почали створювати різні електронні пристрої. В початках це були невеликі пристрої як: перший у світі автомобільний іммобілайзер, а потім компанія почала розробляти та виготовляти обладнання промислової, аерокосмічної, медичної та військової галузі.

У 2008 році компанія почала поглиблюватись у галузь відновлювальних джерел енергії, зареєстрували різні патенти у цьому напрямку, розробили та почала виготовляти сонячну черепицю Quad.

Використовуючи енергію сонця та вітру компанія SolteQ створила багато інноваційних проектів світового значення, таких як: будівництво першої вітрової турбіни для опріснення морської води в Нідерландах, установки вітроенергетики для виробництва чистої питної води або опріснення морської води в Південній Африці та багато інших.

Кожна деталь з якої виготовлена черепиця SolteQ виготовляється виключно в Німеччині, а за кількістю форм та кольорів сонячній черепиці SolteQ немає конкурентів у цілому світі.

 

Природа і технології в гармонії - це працює! Сонячні елементи це надзвичайна технологія. Сонячна батерея лежить на сонці і виробляє струм. Сама по-собі. Без хліба і води, будь якого палива та без викидів, нульовий С02. У це важко повірити!

Основним матеріалом при виготовленні сонячної батереї SolteQ є кремній. Кремній це довговічний матеріал який не зношується та не псується, а це значить, що через 50 і 100 років, а може більше черепиця буде ефективною. Також при виробництві сонячної черепиці використовують мідь, свинець та високоякісне скло термін служби, яких вимірюється сотнями років.

Моделі черепиці

Модель Quad

 

SolteQ Quad - це безкаркасна черепиця, яка викладається на даху формою ромбів чи квадратів. Безкаркасний дизайн робить вигляд даху ексклюзивним та дорогим, а дахівка яка немає обрамлення дозволяє швидко відвести з даху воду. Дахівка Quad виготовлена зі скла і має ефект самоочищення, таким чином має новий вигляд навіть після багатьох років.

Система SolteQ Quad є модульною і може бути оптимально адаптована під кожний дах. Середня вага керамічної черепиці чи бітумної черепиці приблизно 50-70 кг на квадратний метр, а черепиця SolteQ Quad важить всього близько 14 кг, що відмінно підходить не тільки для нового будівництва, але й для реконструкції.

Комплексна система даху.

Асортимент продукції SolteQ Quad являє собою повну систему покрівельного матеріалу, де південна сторона даху покривається активною черепицею. Для частин даху які не піддаються сонячному світлу створені пасивні черепиці, які мають одинаків вигляд та не мають вбудованих сонячних батарей. У крайніх ділянках даху використовують половинки елементів.

Легка установка

Повісити на гачок і зафіксувати гвинтом. Простіше не буває. Монтаж виконується на дерев'яних рейках. Кожна черепиця на внутрішній стороні має алюмінієві гачки, на які вона закладається на обрешітку та прикручується одним саморізом з нержавіючої сталі та захистним диском.

Викладаючи сонячну черепицю лінії SolteQ Quad, Ви можете втілити будь які фантазії та побажання. Архітектура, естетика та висока якість за справедливою ціною є цілями лінійки. Безрамні краї черепиці дозволяють укладати її будь якою стороною та створювати на даху вашого будинку різні візерунки. Пропонуємо перегляну деякі варіанти: (А) алмазний візерунок, (В) діагонально переплетений, (С) горизонтально рівномірний, (D) горизонтально зміщений. SolteQ Quad пристосована до майже будь якої форми даху і має легку установка через зручний формат. Зручний формат дозволяє легко і швидко встановлювати на дах протягом короткого часу. В одному квадратному метрі всього 4 сонячні черепиці, що дозволяє дуже швидко її монтувати навіть у вітер.

 

Переваги над звичайними сонячними панелями

Стандартні сонячні батареї відбивають деякі сонячні промені

Східна/західна сторона

Удосконалене використання світла в призматичному склі дозволяє підвищити ефективність до 20%

SolteQ приймає 100% сонячних променів

Ефект "світлопастки"

Завдяки специфічній структурі скла сонячні промені повторно попадають на поверхню сонячних панелей

 

Технічні характеристики

Quad Economy

Quad Terracotta

Quad Premium Black

Quad Gold Class Exclusive

Модуль: Полікрістал

Колір: синій/синій

Ефективність: ~18%

Потужність: ~39,6 Вт/плитка або 158 Вт/м2

Напруга: 5,76 V

Ток: 8,8 А

Втрата ефективності за 25 років від номінальної потужності не більше ніж до 80%

Модуль: Монокрістал

Колір: цегляний

Ефективність: ~15,4%

Ефективність: ~35,2 Вт/плитка або 140,8 Вт/м2

Напруга: 5,76 V

Ток: 8,8 А

Втрата ефективності за 40 років від номінальної потужності не більше ніж до 80%

Модуль: Монокрістал

Колір: антрацит/чорний

Ефективність: ~19,2%

Ефективність: ~43,25 Вт/плитка або 173 Вт/м2

Напруга: 5,76 V

Ток: 8,8 А

Втрата ефективності за 40 років від номінальної потужності не більше ніж до 80%

Модуль: Монокрістал

Колір: антрацит/темно-синій/чорний

Ефективність: ~19,2%

Ефективність: ~43,25 Вт/плитка або 173 Вт/м2

Напруга: 5,76 V

Ток: 8,8 А

Втрата ефективності за 40 років від номінальної потужності не більше ніж до 80%

 

Черепицю SolteQ легко можна комбінувати з іншими покрівельними матеріалами, наприклад з керамічною черепицею

 

Технічні характеристики та детальну інформацію можна завантажити з нашої сторінки

 

Модель Infinity

 

Серія Infinity – це традиційний прямокутник двійного перекриття.

На додаток до попередніх варіантів черепиці з інтегрованими сонячними батареями Quad, компанія SolteQ розробляє інший інноваційний продукт: дахові та фасадні панелі SolteQ Infinity.

Черепиця з натурального, штучного каменю або волокнистого цементу, наприклад Етерніт, достатньо популярні, вони легко монтуються і добре виглядають.

Тепер маємо можливість перетворити такий дах на високопродуктивного виробника електроенергії. Дахова і фасадна панель SolteQ Infinity має розміри 60x33 см і легко поєднюється з відомими штучними кам'яними плитами, або навіть з натуральними-сланцями. При монтажі непотрібні ніякі додаткові знання чи навики, сонячна черепиця кріпиться саморізами або цвяхами, так як звичайна дахівка.

 

Сонячна черепиця майже непомітна на даху будинку. В комбінації з сланцевою черепицею зливається настільки, що потрібно звернуту додаткову увагу, щоб побачити сонячні панелі.

 

Технічні характеристики та детальну інформацію можна завантажити з нашої сторінки

 

Модель WAVE

SolteQ WAVE це модель черепиці, яка прекрасно підходить як для даху так і фасаду. У асортименті моделі WAVE великий вибір елегантних відтінків на антрацитовій основі. Розмір дахівок 34*38 класичної форми, який не виходить із моди.

Технічні характеристики

Черепиця SolteQ WAVE для даху та фасаду

Матеріал клітин Антрацит: монокристалічний/полікристалічний кремній

Кольорові клітини:

Розмір клітин: 156х156 мм

Розміри черепиці: 340x380 мм (Ш х В)

Вага черепиці на погонний метр: ~1,2 кг

Вага на 1 м2: ~13,2 кг

Коннектор МС4 сумісний

З'єднувальні кабелі 1х ~20 см 2,5 мм2

Обхідні діоди в кожній черепиці

Товщина скла/тип скла: приблизно 4 мм, включаючи

механічне навантаження 8500 Па (= 850 кг/м2)

Висота даху: скатний дах/плоский дах/фасад 3 - 90 °

Ефективність на м2.: приблизно 16 - 20,2

Толерантність продуктивності при НТК: + 5%

Максимальна напруга живлення: 1000 В постійного струму

Номінальна напруга: 1.2 В

Номінальний струм: 8,75 - 9,0 А

Напруга відкритої схеми: 1,12 -1,42 В

Ток короткого замикання: 7,8 - 9,1 А

Діапазон робочих температур: від -40 °С до +85 °С

Потужність 15 років 90% номінальної потужності

Потужність 25 років 85% номінальної потужності

Потужність 40 років: 80% номінальної потужності

 

Технічні характеристики та детальну інформацію можна завантажити з нашої сторінки

 

Модель Biber

 

 

SolteQ Biber - це безкаркасна черепиця, яка викладається на даху формою рибячої луски або бобрового хвоста. Безкаркасний дизайн робить вигляд даху ексклюзивним та дорогим, а дахівка, яка немає обрамлення, дозволяє швидко відвести з даху воду. Дахівка Biber виготовлена зі скла і має ефект самоочищення, таким чином вона має новий вигляд навіть після багатьох років.

Система SolteQ Biber є модульною і може бути оптимально адаптована під кожний дах. Середня вага керамічної черепиці чи бітумної черепиці приблизно 50-70 кг на м2, а черепиця SolteQ Biber важить близько 16 кг, що відмінно підходить не тільки для нового будівництва, але й для реконструкції.

Викладаючи сонячну черепицю лінії SolteQ Biber, Ви можете втілити будь які фантазії та побажання. Архітектура, естетика та висока якість за справедливою ціною є ціллю даної моделі. Безрамні краї черепиці дозволяють укладати її будь-якою стороною та створювати на даху Вашого будинку різні візерунки.

SolteQ Biber пристосована до майже будь-якої форми даху та забезпечує легку установка, через зручний формат, на дах протягом короткого часу.

Кольори черепиці

Асортимент черепиці Biber представляє собою повну систему покрівлі, а не самі лиш сонячні панелі. Південна сторона даху покривається акти­вними черепицями, які мають здатність виробляти електроенергію, а західна сторона покривається пасивними черепицями, які не мають сонячних елементів, але виглядають аналогічно. Таким способом еконо­мляться кошти, оскільки пасивна черепиця є набагато дешевшою.

 

В асортименті моделі Biber пропонується два розміри

Biber 500 - класичний розмір

Розміри: приблизно 18х50 см

Потужність на м2: Червона: ~1,39 Вт/м2, Антрацит: ~1,58 Вт/м2

Розхід: 13,6 черепиці/м2

Biber 380 - короткий розмір

Розміри: приблизно 18х38 см

Потужність на м2: Червона: ~1,39 Вт/м2, Антрацит: ~1,58 Вт/м2

Розхід: 24,7 черепиці/м2

Для кожного стилю, свій колір черепиці. Діапазон SolteQ Biber доступний у різних відтінках. Виберіть бажаний колір даху, який відповідає Вашому бажанню і виглядає гармонійно на будинку.

 

 

 

Енергія - це майбутнє! ... але тільки красиво і безпечно! Енергетичний дах SolteQ поєднує в собі естетику, енергію та безпеку в елегантному стилі.

 

Доступні кольори:

  1. антрацит
  2. лаванда
  3. синій
  4. зелений
  5. цегловий
  6. червоний
  7. срібний
  8. золотий
 

 

Технічні характеристики та детальну інформацію можна завантажити з нашої сторінки

 

Черепиця просто підвішується на деревинну обрешітку. З метою безпеки фіксується спеціальним саморізом з резиновим диском.

Штормовий гачок на задній частині черепиці. Заводські металеві гачки з нержавіючої сталі на кожній черепиці для легкого монтажу і одночасного захисту від штормів.

Стійкість: 50 кг на черепицю проти вітру, а це більше як в три рази перевищує вимоги стандартів (стандарт = 15 кг).

 

Ідеальна вентиляція

Простий, але ефективний дизайн системи SolteQ Biber PV Roofing забезпечує чудовий вигляд і найвищий комфорт. Спеціальне розташування черепиці забезпечує оптимальну вентиляцію, так що черепиця оптимально охолоджується сама і не нагріває Ваш будинок.

... ідеальна підвісна система сонячних батарей SolteQ!