Аляска

Натуральна черепиця Аляска

 Цементно-піщана черепиця Аляска - це оптимальний вибір для людей, які віддають перевагу натуральним матеріалам, якості, прекрасному зовнішньому вигляду і розумній ціні.
Завод із виробництва натуральної черепиці Аляска працює в Україні починаючи з 2004 року. Черепиця виготовляється за запатентованою італійською технологією на сучасному обладнанні Vortex Hydra. Підприємство «Аляска» пропонує для своїх клієнтів класичну цементно-піщану черепицю «Подвійна Римська» та «Венеціано». Це надійні моделі, що розраховані на експлуатацію в українських кліматичних умовах.


  Сировиною для виготовлення натуральної черепиці є екологічно чистий природний матеріал: кварцовий пісок, цемент і натуральний пігмент на основі оксиду заліза. Цементно-піщана черепиця Аляска не піддається випалу, а стає міцнішою внаслідок затвердіння цементу.
Така черепиця з натурального, довговічного матеріалу має високу тепло- та шумоізоляцію. Вона має низьку теплопровідність, забезпечуючи таким чином комфортний мікроклімат вашому житлу. Їй не страшні мороз, «кислотні» дощі, перепади температур, град і навіть ураганні вітри. Ви просто не помічатимете сторонніх звуків вулиці, шуму дощу та вітру. Це особливо важливе для мансардних поверхів.
  Існує думка, що через велику вагу (керамічна покрівля має вагу 60 кг/м², цементно-піщана – 40-45 кг/м²) черепиця вимагає масивних кроквяних конструкцій. Але практика показує: витрата матеріалу на кроквяні конструкції під черепицю зростає лише на 5 – 10% порівняно з легкою покрівлею, тому що основними при розрахунках є снігові та вітрові навантаження. При виконанні несучих стін будівлі з цегли, легкого бетону, колод або бруса, вони зазвичай мають великий запас міцності, і, відповідно, не вимагають посилення. Чи варто турбуватися і за фундамент будівлі, адже частка покрівлі в загальному розрахунковому навантаженні невелика, а при багатоповерховому будівництві просто незначна.
 Компанією «Аляска» випускаються всі необхідні для облаштування покрівлі види черепиці: рядова, конькова, бокова, а також вентиляційна. Також в асортименті присутні конькові з'єднання та закінчення. А кольорова гама задовольнить будь-які смаки клієнтів. За бажанням, можливе виготовлення індивідуального забарвлення для черепиці.

Ціни на черепицю можна подивитись у нас на сайті.

 

Глянцеве покриття

   

Матове покриття  

           

Покриття "Сларі" 

 

Колірна гама черепиці Аляска