ПРОПОНУЄМО ЦЕГЛУ ВІД ВИРОБНИКІВ в ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Про затишний, красивий і стильний будинок мріє кожна людина. Для того, щоб мрії перетворювалися в реальність, пропонуємо Вам при будівництві будинку скористатися цеглою ручного формування. Вона являє собою ефектний матеріал для обробки поверхонь, який має гарні відтінки і унікальну зернисту фактуру. Цегла ручного формування виготовляється як і керамічна черепиця з глини, а для унікальності кольору цегли часто замішують глину декількох сортів і випікається в печі при температурі більше 1000 градусів. Цегла найвідоміший матеріал у будівництві який використовують як безпосередньо у будівництві будинку та його оздобленні як ззовні так і всередині. Такі елементи як: стіни, міжкімнатні перегородки, димоходи, каміни, печі, барні стійки, елементи ландшафтів та огорожі переважно роблять із цегли у цілому світі. Використовуючи лицьову цеглу для будівництва будинку, нам уже непотрібно використовувати сайдинг чи інший матеріал для облаштуванні зовнішнього вигляду фасаду. У випадку, коли у будівництві будинку використовувались керамічні блоки можна для оздоблення використати готові половинки цегли, які використовують виключно для оздоблення фасаду. При використанні половинок цегли можна утеплити будинок, поставивши одним шаром утеплювач для фасаду.

У розділі представлено три світові бренди: S.Anselmo (Італія) виробник керамічної черепиці, лицьової та плоскої цегли, Vande Moortel (Бельгія) виробник облицювальної цегли та керамічної бруківки, Olfry (Німеччина) виробний клінкерної кераміки. У кожної із цих компаній у асортименті більше сотні моделей та кольорів, що дозволяє втілити різні фантазії та найвибагливіші побажання у інтер’єрі.

Деякі готові рішення з використанням цегли можна переглянути в нашій галереї.

При всій своїй красі і естетичності, цегла ручного формування відрізняється витривалістю, довговічністю, жаро і морозостійкістю. Виготовляється вона за особливою технологією і включає в себе сорти тільки високоякісної глини, завдяки чому повністю екологічна і безпечна. Використовуйте цеглу ручного формування для декоративного оздоблення всередині свого будинку! Вона чудово виглядає в інтер'єрі і здатна облагородити Вашу камінну зону, перегородки або виділити окремі стіни в будинку.

Вибирайте відповідний колір і фактуру одного з 3-х представлених виробників на нашому сайті і нехай Ваш будинок наповниться теплом і затишком!