Iko

Компанія «IKO Sales International» — заснована в 1950 р. і є одним з провідних світових виробників бітумної гнучкої черепиці. Заводи компанії розташовані в США, Канаді та Європі. IKO — єдиний виробник бітумної черепиці у світі, який виробляє всі складові продукції всередині компанії, що дозволяє підтримувати високу якість на кожному етапі виробництва. Компанія контролює весь процес виробництва — від окислення бітуму та виготовлення скловолокна до виходу кінцевого продукту. В результаті, м’яка покрівля IKO відповідає найвищим стандартам якості (EN-544). Гнучка черепиця IKO відповідає класу 1, що дозволяє монтувати її в будь-яких кліматичних умовах. Покрівля з м'якої черепиці надійна і не втрачає зовнішньої привабливості на протязі довгих років.

ArmourGlass

Елегантність цієї високоякісної черепиці в повній мірі оцінять справжні аристократи і цінителі класичних традицій. Черепиця ArmourGlass представлена ​​широкою гамою кольорів: від чорного до полум'яно-червоного. Кожен відтінок — це гармонійне змішання кількох інших. Незмінно висока якість і сучасні технології виробництва є гарантом довгої і надійної служби Вашої крівлі.

01 Black

04 Forest Green

06 Chapel Gray

07 Dual Brown

10 Tile Red

14 Flaming Red

31 Slate

Cambridge Xpress

Сambridge Хpress — це нова ламінована бітумна черепиця від всесвітньо відомого концерну IKO Industries LTD. Ця черепиця не тільки прекрасно виглядає на даху, створюючи ефект обсягу завдяки незвичайному малюнку і натуральним кольорам, але й буде надійним захисником будинку багато років оскільки має підвищені показники за всіма тестами на міцність і протистояння навіть самим суворих погодних умов.

Aged redwood

Dual black ultra

Dual brown ultra

Forest green

Riviera red

Slate ultra

Monarch

Черепиця серії Monarch є прикладом матеріалу «Преміум» класу. Чудовий дизайн і особливий склад черепиці роблять її ідеальною для покрівель складної архітектурної конфігурації. Монтаж черепиці може легко і зручно здійснюватися навіть при низьких температурах, оберігаючи крівлю від проникнення в неї вологи у вигляді дощу або снігу. Краса покрівлі та її захист — ось два головні аспекти, на які орієнтувалися розробники черепиці Monarch.

01 Black

10 Tile Red

31 Slate

Superglass

Дизайн черепиці втілює в собі традиційний аристократичний стиль завдяки класичній формі черепиці та спеціальної колірній гамі природних відтінків. Бітумна черепиця Superglass проводиться з високоякісної сировини з дотриманням найсуворіших стандартів якості і з використанням сучасних технологій. Черепиця Superglass зробить Ваш дах абсолютно витонченим та індивідуальним.

01 Black

04 Forest Green

06 Chapel Gray

07 Dual Brown

10 Tile Red

31 Slate

Superglass Biber

Черепицю даного класу відрізняють елегантність форми і престижний зовнішній вигляд. Черепиця Superglass Biber надає будівлі класичний шарм минулих часів, що дуже привабливо і оригінально виглядає в середовищі сучасних віянь. Ідеально підходить при будівництві котеджів і реконструкції будівель класичної архітектури. Сучасні технології виробництва та високоякісні матеріали гарантують довгий термін служби черепиці і надійний захист Вашого будинку.

02 Black

04 Forest Green

07 Dual Brown

10 Tile red

15 Marine Blue