Відвідування заводу по виготовленню керамічної черепиці CREATON Titania

        27 червня наша компанія «Ронако»  разом з працівниками  «Креатон Україна»  мала можливість пройти навчальний курс в Akademia CREATON  в  Польщі. Тут, в Akademia CREATON, кожного року проходять навчання близько  тисячі майстрів з цілої Європи. 

        Навчання пройшли на базі одного з найсучасніших заводів по виготовленню керамічної черепиці CREATON у Європі, - в місті Відзешево, що поблизу  великого польського міста Познань, яке межує з Німеччиною.    Завод відкрився в 2012 р., займає площу 54 Га , тут працює 182 працівника.

         Для будівництва заводу місто Відзешево було обрано неспроста, адже саме тут розташовуються поклади високоякісної глини для виготовлення  кераміки,  запасів якої вистачить більше як на 100 років.  Окрім цього, тут  є власні родовища природнього газу, від якого працюють печі для випалу  кераміки (завод не використовує газ з газопроводу, що є суттєвою економією !).  А надсучасна роботизована лінія та обладнання дозволяє залучати до  процесу виробництва мінімум  працівників (на одній зміні, наприклад,  тільки 15 чоловік),  що також є дуже економічно.          Саме ці фактори і впливають на добру ціну черепиці CREATON Titania, яку отримують  споживачі.

          Кожного дня на заводі завантажуть більше ніж  40 вантажівок, які доставляють керамічну черепицю по всій Європі, та за її межі. 30% продукції реалізовується на Німеччину.

          Важливою особливістю цього заводу є піч для випалу черепиці, довжина якої 245 метрів, -  це найдовша піч в Європі, а у світі - на третьому місці.

           Akademia CREATON  проводить навчання виключно невеликих груп, до 15 чоловік, для кращої взаємодії тренерів з групою. Починається тренінг з розповіді про історію і еволюцію керамічної плитки , особливості виробництва такого покрівельного матеріалу та  історію компанії CREATON, яка на сьогоднішнній день представляє на світовому ринку найширший асортимент керамічної черепиці з усіх існуючих брендів – це  30 моделей (Тіtania, Balance, Rapido, Futura, Ratio, Premion, Cantus, Domino, Simpla, Mikado, Herzziegel, Magnum, MZ3, Sinfonie, Melodie, Harmonie, Optima, VIVA, Maxima, Rustico, Galant, Bibershwanzziegel, Profil Biber, Manufaktur Turmbiber,  ANTIK Denkmalbiber, SAKRAL Kirchenbiber, Ambiente Biber, Firstschmuck)  254! комсбінації по кольорах, що задовільнить найвибагливішого клієнта.                                                      

         Другий етап навчання проходить на заводі, де практично можна подивитись всі етапи виробництва керамічної черепиці: приготування глини, формування черепиці, сушка, нанесення  пігменту, випал в печі та вкладання на палети .Завод відверто вражає організованістю, налагодженістю та оптимізацією процесів виробництва. Цехи заводу використовують власні технологічні ноу-хау, тому там недозволяють робити фото.                                                                 

Основні 4 фактри, які виводять черепицю CREATON в лідери серед конкурентів:                                                                                                                        

- 1 -  Унікальна -технологія випалу черепиці – KERALIS- найдрібніше дисперсування глини та випал при найвищих температурах – такий спосіб дає змогу отримати найміцніший матеріал з найвищою морозостійкістю та водонепроникністю;                                                                                                                          

- 2 -   Безконтактовий випал  дахівки завдяки поміщенню кожної в спеціальні касети , що дає в результаті ідеально рівну кожну черепицю;                                                                                                                

- 3 -   Дуже добре технологічно продумані та розроблені  замки в кожній дахівці – накладка замків доходить до 40% (при монтажі великі нохльости)- гарантія добротного перекриття без протікань на десятиліття;                                                                                                                           

- 4 -   Екстрасушка – в 20раз швидша ніж у інших виробників – гарантія міцності на довгі роки.                                                                      

      Завершується навчальння в спеціально обладнаному приміщенні  по монтажу черепиці, де  фахівці демонструють всі важливі вузли та особливисті вкладання дахівки на дах. По закінченню навчання дають сертифікати.

     Ми дуже вдячні компанії «Креатон Україна»  за організовану можливість побувати на навчанні такого рівня та дякуємо працівникам  Akademia CREATON за грамотне подання теорії та майстер-класу з монтажу, що дозволило почерпнути багато корисної та цікавої інформації, яка удосконалила  наші професійні знання  та пригодиться при продажі кераміки  клієнту!