Семінар-презентація фіброцементної покрівлі «FIBRODAH»

15-го березня 2019 року наша компанія була запрошена на семінар, де був представлений унікальний покрівельний матеріал - фіброцементна черепиця «FIBRODAH», аналогів якому немає на українському ринку. Фіброцементна покрівля давно використовується у Європі і найбільші виробники такої покрівлі знаходяться у Польщі та Литві, а в Україні єдиним виробником такого матеріалу є ПрАТ «Івано-Франківськцемент».  

За 2018 рік експорт покрівельного матеріалу  FIBRODAH у європейські країни склав 54,7% від усієї реалізованої продукції, що звідчить про великий попит та визнання такого матеріалу у Європі. Найчастіше використовують такий матеріал країни де випадає велика кількість опадів (Литва, Єстонія, Латвія, Австрія). Тому, що фіброцементна черепиця, на відміну від металочерепиці, має прекрасні шумо-поглинаючі властивості. До основних переваг FIBRODAH відносять також і його екологічність, так як і керамічна чи цементно- піщана черепиця цей матеріал повністю натуральний, він складається з цементу 65-80%, натурального наповнювача 10-25%, целюлози 5% та армуючих волокон 2%. Продукція FIBRODAH має всі європейські сертифікати якості та експортується більш як у десять європейських країн. 

 

 

Під час семінару нас ознайомили з технологією виробництва фіброцементних листів починаючи від виготовлення цементу (включаючи підняття на етажерку циклонних теплообмінників - 74 метри), замішування маси, формування листів, фарбування матеріалу, відстоювання та пакування. Майже уся сировина для продукції FIBRODAH українського походження, закуповуюється тільки армуючі волокна TM “Kuraray” (Японія) та елементи для виготовлення фарби (Німеччина).

 

 

Працюючи багато років з покрівельними матеріалами знаємо, що одним з найважливіших питань у покрівлі, це зовнішній вигляд матеріалу та довговічність кольору. Оглянувши процес фарбування фіброцементної черепиці ми впевнені, що зовнішній вигляд та яскравість кольорів будуть незмінні протягом десятиліть, оскільки матеріал прогрунтовується з обох сторін, опісля черепицю нагрівають в спеціальних камерах і гарячою фарбують двома способами. Також незмінність кольору підтвержується письмовою гарантією, яка надається заводом-виробником черепиці.

 

 

Дізнатися більше про моделі, розміри та кольори можна на нашому сайті.