Покриття натуральної черепиці Euronit- DURATOP

Компанія Euronit  почала покривати натуральну черепицю новітнім покриттям DURATOP яке має ряд переваг:

Завдяки більшій щільності та гладкості покриття Duratop - черепиця Euronit спосібна  самоочищається від бруду та пилу під час дощу. Це забезпечує чудовий глянцевий блиск покрівлі протягом довгого терміну служби.

 Покриття Duratop має надзвичайну стійкість до ультрафіолетового випромінювання, що гарантує яскравий колір даху протягом довгих років

Натуральна черепиця Euronit  є довговічною в зв'язку з тим, що бетон з часом тільки набирає міцності. Варто зауважити, що цементно-піщана черепиця має перевагу перед керамічною черепицею в шумо-поглинаючих властивостях, та здатності витримувати більше циклів переходу через 0 °.

 

Черепицю фірми Euronit виготовляють тільки з натуральних складників: цементу, піску,води та натуральних  барвників на основі оксидів заліза. Даний спосіб виробництва  допомагає уникнути зміни кольору на даху і надає декоративному покриттюнатуральної  черепиці ультрафіолетову стійкість. Матеріали, які використовуються у виробничому процесі відповідають  всім необхідним нормам якості.