Переваги фасадів з фіброцементних панелей

Використання фіброцементних панелей в оздобленні фасадів будівель набув широкого поширення останнім часом в будівельній діяльності. Популярність даного оздоблювального матеріалу обумовлена його унікальними характеристиками. У виробництві фіброцементних фасадних панелей використовуються нано технології, тому матеріал не боїться ніяких несприятливих природних факторів.

Компанія ПрАТ «Івано-Франківськцемент», яка виготовляє фіброцементні листи FIBRODAH також налагоджує виробництво фіброцементних панелей. Якщо ви почали або плануєте будівництво, варто задуматися про даний будівельний матеріал, але перш варто розібратися в характерних йому плюсах та мінусах.

 

 

Що таке фіброцементні фасадні панелі?

Матеріал виготовляється з декількох складових - цементу і добавок, що полегшують вагу і підвищують міцність фасадних конструкцій. А також важливим є компонент, який представляє з себе спеціальні мікрогранули, які забезпечують поглинання і віддачу води, в залежності від вологості на вулиці. Панелі з обох сторін покриваються спеціальним захисним шаром.

Фасадні панелі мають ряд переваг в експлуатації:

  • Міцність і невибагливість. Завдяки використанню сучасних технологій виготовлення, панелі з фіброцементу служать довго, так як їм не страшні несприятливі погодні умови. В середньому панелі здатні бездоганно прослужити від п'ятдесяти до ста років, при правильному монтажі і експлуатації.

  • Легкість монтажу. Конструкції прості в установці, особливо підходять при швидкому будівництві.

  • Пластичність і стійкість до навантажень. Фіброцементні панелі не деформуються при ударах або яких-небудь інших механічних пошкодженнях.

  • Пожежна безпека. Матеріал стійко реагує на високі температури, він абсолютно негорючий, тому надійний в будівництві та більш раціональний, наприклад, ніж сайдинг або Екобонд.

  • Екологічність. Матеріал виготовляється без додавання  до складу хімічних компонентів, тому він не виділяє ніяких небезпечних речовин. Іноді практикується для внутрішніх оздоблювальних робіт.

  • Широкий асортимент колірного і структурного різноманіття. Зовні фіброцемент може імітувати камінь, цегла, дерево. Виробники фіброцементу мають в своєму арсеналі понад п'ятсот різновидів моделей на будь-який смак.