Екскурсія на завод EURONIT в м.Олькуш(Польша).

21 серпня цього року для нашої компанії "Ронако" була організована екскурсійна зустріч на заводі по виготовленню натуральної черепиці EURONIT в Польщі, м. Олькуш. 

 

Ми мали чудову нагоду розглянути безпосередньо всі етапи безперебійного високорівневого процесу виробництва натуральної дахівки та аксесуарів до неї від залиття в форми до упакування вже готових продуктів в палети. 

Відверто приємно вражені побаченим, оскільки все виробництво організоване на високому рівні, продуктивний вихід складає 5000 дахівок/добу. Частина аксесуарів для EURONIT, виготовлених на даному заводі експортується на подібний завод в Німеччину. Проїжджаючи закордонними європейськими населеними пунктами побачили цікаву особливість: натуральною черепицею вкриті майже всі приватні будинки, а також магазини, зупинки, багатоповерхівки, котеджі, школи, готелі. 

Черепиця EURONIT популярна в Європі та здобула багато нагород, премій та подяк за високу якість своєї продукції і доступні ціни.

Хочемо, щоб і українці запозичали правильний досвід в європейських сусідів, а саме при накритті своїх будинків використовували якісну натуральну черепицю при чому за повністю доступною ціною. Гарантія на продукт 30 та 50 років!